5 možností, jak využít meditační pyramidu

26.06.2018
Novinky

5 možností, jak využít meditační pyramidu

Pořídili jste si meditační pyramidu nebo zvažujete, že ji pozvete do svého života? Zajímá vás, jak ji můžete využít? Podívejte se na 5 možností, jak pyramidální energie může prospět vašemu životu.

Meditace místo dovolené

Každý z nás potřebuje odpočívat. V průběhu roku možná sníte o moři a několikadenní relaxaci, ale kvůli různým okolnostem si ji nemůžete dopřát. Lidé, kteří vyzkoušeli meditaci v pyramidě, říkají, že půlhodinová meditace jim do žil vlila tolik pozitivní energie jako několikadenní dovolená na hezkém místě. Dovedete si představit, že byste podobné pocity zažívali každý týden právě díky pyramidě? Stačí ji postavit ve vašem obýváku a správně ji natočit severojižním směrem.

Výroba pyramidální vody

Mnoho léčitelů vyrábí v jehlanech pyramidální vodu. Jde v podstatě o běžnou vodu, která nějaký čas stráví v pyramidě a získává tím až zázračné vlastnosti. Působí léčivě, prospívá rostlinám, domácím zvířatům a pochopitelně i lidem. Lze ji využít jako podpůrný prostředek při léčbě vnitřních i vnějších nemocí, například ji přidávat do ozdravných koupelí.

Získání hodnotnějších potravin

Pro lidi, kteří zkoumají léčivou energii pyramid, jsou lákavé pokusy s potravinami. Podle některých z nich pyramidy zabraňují plesnivění a uhnívání jídla. Lze je využít i pro sušení bylinek, pro zesílení jejich léčebných účinků. Získat tak můžete hodnotnější potraviny zbavené nežádoucích látek.

Ochrana před elektrosmogem

Ze všech stran na nás působí vlivy moderního světa. Léčivé pyramidy mají údajně moc ochránit nás před vlivy patogenních zón i před elektrosmogem, který do našich domovů přichází společně s elektrospotřebiči. Čím více zařízení, tím intenzivnější elektrosmog v domácnosti vzniká. Stačí, abyste zařízení, jako je třeba počítač nebo obrazovku, postavili do pyramidy na 24 hodin, zbavíte je zátěže, která může mít negativní vliv i na vaše zdraví.

Pomoc při nemocech a bolestech

Meditace v léčivé pyramidě může přispět k vašemu uzdravení. Jsou známé případy, kdy pobyt v pyramidách pomohl vyléčit chronické bolesti zad nebo kloubů, alergie nebo astma. Pyramidy se mohou stát prevencí i prostředkem při léčbě lehčích i závažnějších nemocí. Nejsou ale všemocné, kombinace se zdravým životním stylem (a případně s léčbou) je vždy žádoucí.

Jistě najdete i další možnosti využití pyramidální energie.