Desatero přikázání, jak se chovat v meditační pyramidě

31.10.2019
Novinky

Meditační pyramidy jsou místem, kde probíhá opravdu silná energie. I když jsou mnozí odborníci toho názoru, že je to jen místo pro učení nebo pro meditaci, lidé, kteří vyzkoušeli meditační pyramidu ví, jak silnou moc má. Pokud si ji tedy pořídíte domů, musíte dodržovat několik zásad, které se týkají meditační pyramidy.

Jak jsme zmínili, meditační pyramidy, kterým se také říká pyramidy energie nebo energetické pyramidy, jsou vysoce energetické místo, jež má celou řadu funkcí. Jelikož je to opravdu mocné místo, dodržujte desatero přikázání pojednávajících o tom, jak se v meditační pyramidě chovat. Tyto informace berte jako inspiraci, protože pokud máte doma vlastní meditační pyramidu, tak jistě tyto "komerční" desatero vůbec nemusíte řešit :-)

Desatero přikázání

  1. Nikdy v pyramidě energie nekuřte ani v ní nerozdělávejte otevřený oheň. V pyramidě je dost energie na uklidnění, nemusíte si s sebou nosit svíčky nebo aroma lampy, i když jste jejich fanoušky.
  2. Vždycky se chovejte k pyramidě uctivě, starostlivě a také opatrně. V případě, že dojde k pošpinění pyramidy, očistěte ji. Pokud dojde k poškození, opravte to.
  3. Do pyramidy by neměly vstoupit malé děti. Pokud děti přece jen vstoupí do meditační pyramidy, měla by na ně dohlížet zodpovědná dospělá osoba.
  4. Do pyramidy si nikdy netahejte žádnou elektroniku nebo nic, co by vás mohlo rozzlobit a tím zničit účinek meditační pyramidy.
  5. Neponechávejte si v pyramidě odpadky, nechcete se přece vracet do ušpiněného místa.
  6. Pokud chcete povzbudit své rostliny, pokud do nich chcete vložit pyramidální energii, vložte do pyramidy nejlépe semínka nebo sazeničky rostlin (to platí i u zeleniny).
  7. Podělte se o svou meditační pyramidu i se svými čtyřnohými mazlíčky, kterým tak také zlepšíte jejich třeba už podlomené zdraví.
  8. Do pyramidy si s sebou nikdy neberte nic, co by vás mohlo rozčílit. Pracovní diáře nebo práci, kterou jste si vzali domů, si do pyramidy neberte.
  9. V případě, že si berete do pyramidy oblíbenou hudbu, měla by to být hudba uklidňující, ne emoce vyvolávající.
  10. Při pobytu buďte jen sami se sebou.