Jak a kam by měla být meditační pyramida umístěna

28.10.2018
Novinky

Pořídili jste si domů meditační pyramidu a nevíte, kam ji umístit? Nejspíše ji chcete umístit na místo, kde bude zachována pyramidální energie, která je podle všeho léčivá. Na úvod je třeba říct, že meditační pyramidy především poskytují prostor pro meditaci, uklidnění, učení, člověka přímo neléčí, jen mu ulevují po psychické stránce, což je mnohdy více potřeba než tisíc doktorů. Vraťme se však k umístění pyramidy. Každá pyramida má své místo, nejčastěji se umísťuje tam, kde cítíte negativní energii, jelikož ji meditační pyramida dokáže vyrušit.

Obecně lze říct, že mnohem důležitější než to, kam ji umístíte, je jakým směrem ji umístíte. To se nejvíce podílí na požadovaném účinku.

Jak má být meditační pyramida nasměrována?

Meditační pyramida by měla být nasměrována rozhodně severojižně. Špičkou musí přijímat kosmickou energii, ze spodu zase přijímá zemskou energii, v pyramidě se energie střetnou a vznikne z nich zázračná pyramidální energie, která pozitivní dopad nejen na člověka jako takového, ale dokonce i na květiny či rostliny, jež na zahradě rostou.

O pyramidální energii se říká, že pokud je silná, dokáže působit nejen na lidi a rostliny, ale také na předměty či zvířata. To, jestli je to pravda, dokážete však posoudit jen vy.

Jak poznáte, že je meditační pyramida správně umístěna?

Přemýšlíte nad tím, jak poznáte, že je meditační pyramida správně umístěna? To poznáte snadno. Mnozí lidé tvrdí, že se ucítí mírné brnění v dlani nebo vás zavalí teplo po vstupu do pyramidy. Prý se takto pozná silně proudící pyramidální energie, což je důkaz toho, že jste pyramidu umístili na správné místo a správným směrem.

Meditační pyramidy bývají nejčastěji klidovou zónou umístěnou na zahradě, kde mimo jiné dělá krásný zahradní prvek, jež krásně koresponduje s rostlinami a květinami.