Jak působí pyramidální energie?

19.06.2018
Novinky

Jak působí pyramidální energie?

Lidé, kteří si vyzkoušeli pobyt v meditační pyramidě, říkají, že se jim ulevilo, pocítili příval vitality a energie. Některé přestala bolet hlava, ulevilo se jim psychicky, vytratila se jim alergie nebo se urychlila léčba poranění či některé závažnější choroby. Co je na tom pravdy? Jak působí pyramidální energie?

Léčivá nebo meditační pyramida vychází z podoby egyptských pyramid, jež se stavěly pro faraony, jejich ženy i další významné osobnosti té doby. Zatímco pyramidy v Egyptě byly určené pro nekonečný odpočinek faraonů, moderní meditační pyramidy mají jiný záměr: léčit, dobíjet pozitivní energií, ulevovat od bolesti.

V pyramidě proudí energie

Je důležité podotknout, že pyramidy pracují s energiemi. Někdo je na ně méně citlivý, jiný více. Velmi záleží na správné konstrukci pyramidy i na její orientaci. Je nezbytné, aby meditační pyramida byla postavena severojižním směrem, jen tak v ní budou proudit léčivé energie.

A odkud se berou? Špičkou pyramida přijímá vesmírnou, chcete-li kosmickou energii, která je velmi silná. Někteří lidé dokonce říkají, že když dlaň přiložili ke špičce, cítili brnění nebo příjemné teplo.

Zespodu do pyramidy plyne zemská energie. Je pochopitelně mnohem lepší pokládat pyramidu přímo na zem – například na zahradě. Uvnitř se obě energie potkávají, transformují se na léčivou pyramidální energii.

Pobyt v pyramidě můžeme přirovnat například k meditaci při józe. Pokud znáte některé jógové pozice, jistě víte, že i tady se pracuje s energiemi. Rovnou páteří proudí zemská i vesmírná energie. Odpočíváte, vaše tělo se uvolňuje, meditujete, dočerpáváte energii, kterou vám běžný život odebírá. Je třeba se na chvíli zastavit a regenerovat. 

Účinky pyramidální energie

Po celém světě žijí lidé, kteří pyramidální energii využívají a dokonce ji i zkoumají. Dovnitř pyramidy pokládají potraviny a zkoušejí, jak dlouhou vydrží nezkažené. Někteří tvrdí, že takto „ošetřené“ pyramidy jsou očištěné, zbavené škodlivých látek. Jiní takto zbavují léky vedlejších účinků nebo si vyrábějí léčivou pyramidální vodu.

Meditace v léčivé pyramidě podle jiných přináší celkovou úlevu pro tělo, dobití pozitivní energií, úlevu při bolestech. Zmírňuje projevy některých nemocí a někdy je také léčí, a to nejen na fyzické, ale také na psychické rovině. Pomáhá při chronické únavě nebo depresích.

Kdy pyramidu využít?

  • Při pocitech fyzické a psychické vyčerpanosti.
  • Jako prevenci civilizačních chorob.
  • Při léčbě nemocí nebo zranění.
  • Při bolestivých stavech (bolesti zad, hlavy, kloubů…).
  • Během pooperačního období.
  • Po skončení léčby v nemocnici.
  • Kdykoli se cítíte vyčerpaní a potřebujete vzpruhu.

Na co využijete meditační pyramidu vy?