Jak vnímají meditační pyramidu odborníci a jak ti, kteří ji vyzkoušeli?

27.12.2018
Novinky

Dnešní době vévodí jen stres a kvap. Žijeme v době, která rychle ubíhá, ani nestíháme mrknout okem a je další den zase za námi. Člověk má sice hromadu možností, jenže nestihá je využívat, jelikož čas opravdu kmitá a je nedostižný. Někteří lidé díky neustálému nestíhání upadají do stresů a depresí, mnohdy se dostavuje i úzkost. Lidé jsou plní nahromaděného napětí a stresu, neumí na chvilku polevit. Potřebují místo, kde si mohou na chvilku odpočinout a kde mohou na chvilku zastavit. A takovým místem jsou meditační pyramidy.

Určitě jste o meditačních pyramidách již slyšeli. Jedná se o místo, které je určené pro odpočinek, pro relaxaci, pro čtení nebo případně pro meditaci a učení. Je to zkrátka místo, kde se na chvilku zastavil čas. Mnozí označují meditační pyramidy (jinak také energetické pyramidy nebo pyramidy energie) za léčivé, ale co na to říkají odborníci? Porovnejme si názory odborníků a těch, kteří už meditační pyramidy v minulosti vyzkoušeli nebo jejich sílu stále využívají.

Co říkají na meditační pyramidy odborníci

Léčivé pyramidy – je to nadsázka nebo není? Odborníci jsou toho názoru, že meditační pyramidy na člověka působí jen po psychické stránce, neposkytují fyzickou úlevu (i když říká se, že fyzická bolest pramení jen z naší mysli). Odborníci jsou toho názoru, že v meditačních pyramidách si člověk odpočine, vytrhne ze sebe přebytečný stres a uvolní se. Opustí ho deprese a úzkost, zkrátka se vyrovná.

Co říkají na meditační pyramidy ti, kteří je vyzkoušeli

Lidé, kteří si vyzkoušeli sílu meditačních pyramid, jsou však trochu jiného názoru. Řada z nich tvrdí, že i při krátkém pobytu v meditačních pyramidách si člověk odpočinul tak, jako kdyby spal dlouhé hodiny. Mimo to tělo opustilo vyčerpání, taktéž se takzvaně “dobily baterky”.

Někteří jsou i toho názoru, že díky pobytu v pyramidě se posílila imunita, zažehnala se blížící se nemoc a taktéž se lépe zotavili po náročné, dlouho prodělávané nemoci.