Kdy využít meditační pyramidu? Kdy přichází jejich čas?

31.03.2019
Novinky

Slyšeli jste o meditačních pyramidách? Těmto vynálezům se často také přezdívá léčivé pyramidy, ovšem je třeba brát označení mírně s rezervou. Meditační pyramidy především poskytují prostor pro meditaci, čtení, pro odpočinek. Ulevují tedy především po psychické stránce člověka. Dnes je to unikátní způsob, jak si odpočinout, když nás rychle ubíhající svět stíhá a zneklidňuje. Prozraďme si však konkrétní situace, kdy meditační pyramidu využít.

Když si potřebujeme odpočinout, zpomalit

Meditační pyramidy jsou sice hezkou dekorací na zahradě, ale skrývají v sobě sílu, kterou bychom se neměli být využít. Meditační pyramidy doporučujeme využívat ve chvíli, kdy si potřebujete odpočinout, zpomalit. Když tělo říká, že je vyčerpané, když hlava má tendenci vybouchnout, v takových chvílích je čas na chvilku v meditačních pyramidách, kdy dojde k naprostému uklidnění. Mnozí lidé, kteří už vyzkoušeli meditační pyramidu na vlastní kůži, jsou toho názoru, že chvilka v meditačních pyramidách se rovná dlouhým hodinám kvalitního spánku.

Když se potřebujete zbavit stresu a nahromaděného napětí

Čas pro chvilku v meditačních pyramidách je také tehdy, kdy se potřebujete zbavit stresu a nahromaděného napětí. V meditačních pyramidách koluje takzvaná pyramidální energie, která zbavuje člověka stresu, negativních myšlenek a zmiňovaného napětí, které se v něm hromadí už nějaký ten pátek. Během chvilky z člověka všechno negativum zmizí, to tedy tvrdí ti, kteří meditační pyramidy vyzkoušeli na vlastní kůži.

Když se chcete vyhnout šířící se viróze

Šíří se ve vašem městě chřipková epidemie nebo nějaká jiná viróza? A chcete se jí vyhnout? Doporučujeme posílit svou imunitu právě v meditačních pyramidách, která také slouží jako prevence vzniku civilizačních chorob. Jsou známé případy, kdy sezení v meditačních pyramidách pomohlo vyléčit i závažnější choroby, kdy nepředcházelo jen vzniku nachlazení.