Kdy využít sílu meditačních pyramid?

29.09.2019
Novinky

Určitě jste slyšeli o meditačních pyramidách. Není to žádná novinka na trhu, dnes je to velice oblíbená dekorace na zahradu, která umí podle mnoha lidí zázraky. Odborníci se však shodují na tom, že meditační pyramidy spíše poskytují prostor pro meditaci, odpočinek, čtení. Nejsou to léčivé pyramidy, jak se mnozí domnívají. Poskytují spíše úlevu po psychické stránce člověka. Jak jsme zmínili, řada lidí se však domnívá, že mají zázračné účinky. Jaké to jsou nebo kdy sílu meditačních pyramid využít?

V meditačních pyramidách putuje takzvaná pyramidální energie. Jedná se o energii, která je spojením zemské energie a energie vesmírné. Právě tato energie má být jakousi sílou meditačních pyramid, z dostupných informací vyplývá, že ji lidé využívají už po staletí.

Už dříve se lidé domnívali, že při sezení v pyramidě je člověk odpočatý, vrátí se mu dříve ztracená energie. Je však důležité, aby pyramida byla dobře umístěna, na správném místě. Zpátky však k síle meditačních pyramid. Kdy sílu využít?

Okamžiky, v nichž využijeme sílu meditačních pyramid

Pokud jste v nedávné době utrpěli nemocí nebo nějaké zranění, měli byste svůj volný čas trávit v pyramidách. K účinkům pyramid patří například regenerace, ale také urychlují případnou léčbu chorob a taky zranění. Jak již bylo zmíněno, také navrací již dávno ztracenou energii. Vysílají velkou porci pozitivní energie, kterou člověk (zejména člověk vyčerpaný), potřebuje.

Další účinky meditačních pyramid

Jestliže je pyramida umístěna správným směrem, může podle všeho vyčistit potraviny od škodlivých látek, pomáhají dokonce i při psychickém vyčerpání (úleva po psychické stránce je to, co potvrzují i odborníci). Mohou mimo jiné narušit i vliv patogenních zón nebo vyrušit vliv elektrosmogu.

Jak budou meditační pyramidy působit na vás? Budete jejich zastánci nebo se přidáte na stranu odborníků, kteří tvrdí, že je to jen prostor pro odpočinek a meditaci?