Proč nesmí meditační pyramida v létě chybět na zahradě

30.07.2019
Novinky

Léto se nese ve znamení horkých dnů, během kterých rádi odpočíváme na zahradě. Když padají teplotní rekordy, nikomu se nechce nic dělat. Na každé takové zahradě nesmí v létě chybět bazén, aspoň menší a nafukovací, dále nesmí chybět gril pro zpříjemnění letních večerů a nesmí chybět ani meditační pyramida. Máte jednu takovou taky na své zahradě?

O meditačních pyramidách jste možná ještě neslyšeli. Pojďme to proto napravit. Jedná se o skvělou věc, která bude nejen hezkým zahradním doplňkem, ale také na vás bude doslova magicky působit. Někteří majitelé meditačních pyramid tvrdí, že jsou léčivé, ovšem to je třeba brát s rezervou. Odborníci jsou toho názoru, že je to prostor pro čtení, učení se či pro meditaci.

V každém případě si pojďme o meditačních pyramidách něco víc prozradit.

Meditační pyramidy a účinky na zdraví

Jak jsme zmínili, označení “léčivé pyramidy” je třeba brát trochu s rezervou. I když je pravdou, že na každého člověka působí meditační pyramidy trochu jinak. Někteří tvrdí, že po krátkém pobytu v meditační pyramidě se cítili tak odpočatí, jako kdyby spali dlouhé hodiny. Jiní jsou zase toho názoru, že jich pobyt v meditační pyramidě zbavil stresu a nahromaděného napětí. Další zase říkají, že jim meditační pyramidy pomohli urychlit léčbu nemoci. Jak budou meditační pyramidy působit na vás?

Odborníci jsou toho názoru, že mohou meditační pyramidy pozitivně působit spíše na psychickou stránku člověka. Udělejte si proto na to svůj vlastní názor.

Magická energie uvnitř pyramid

V pyramidách na nás působí takzvaná pyramidální energie, což je sloučenina zemské energie putující zespodu a vesmírné energie, která do pyramidy přichází skrze její špičku. Právě tato energie má působit na člověka a má ho dobíjet energií.

Co je na tom všem pravdy, zjistěte sami. Za zkoušku to však stojí, o tom není sporu. Pokud jste věčně vyčerpaní a věčně bez energie, zkuste to s meditačními pyramidy a uvidíte, jak budou působit na vás.