Je pyramidální energie skutečná?

30.01.2019
Novinky

Meditační pyramidy nemusíme dlouze představovat. Mnozí se s nimi již dostali do kontaktu, jiní jejich sílu ještě nevyzkoušeli. Ať už patříte do jakékoli skupiny, jistě máte na tento zázrak v podobě trojúhelníku svůj názor stejně jako odborníci, kteří jsou toho názoru, že meditační pyramidy nejsou léčivé pyramidy, jak se jim mnohdy přezdívá, ale že maximálně blahodárně ovlivňují psychickou stránku člověka. Podle odborníků je to jen prostor určený k meditaci, odpočinku nebo ke čtení, ti, kteří si sílu meditačních pyramid už vyzkoušeli, jsou jiného názoru. Ať už ale meditační pyramida působí jen na psychickou stránku člověka nebo ovlivňuje jeho celkové zdraví, v každém případě za všechno může pyramidální energie.

Jak již bylo zmíněno, odborníci jsou toho názoru, že meditační pyramidy jsou jen prostorem pro čtení a meditaci. Ostatní jsou toho názoru, že pobyt v meditační pyramidě rychle odbourává stres a nahromaděné napětí, kromě toho proudící síla pomáhá uzdravovat. Tou sílou je zmiňovaná pyramidální energie, o které si řekneme více.

Co je to pyramidální energie?

Pokud hovoříme o pyramidální energii, hovoříme o spojení či sloučenině zemské energie a vesmírné energie. Zatímco zemská energie proudí do pyramidy zespodu, vesmírná energie je přijímána pomocí špičky. Je nutné, aby pyramida byla nasměrována severojižně, jen tak je přijímáno dostatek energie.

V pyramidě se následně jednotlivé energie spojí v jednu pyramidální, která pozitivně ovlivňuje člověka a své okolí.

Nasměrujte svou pyramidu správně

Jak již bylo řečeno, je nutné svou pyramidu nasměrovat opravdu správně. Abyste si byli jisti tím, že pyramida je dobře nasměrována, existuje několik potvrzení. Například je jistým potvrzením teplo, které cítíte hned po vstupu do pyramidy, nebo to může být brnění v dlaních.