Pyramida, rozměr základny 1158 x 1158mm
Dostupnost: Skladem

Pyramida, rozměr základny 1158 x 1158mm

3 950 Kč
Barva:
KS
Popis

Popis produktu - pyramida 1158 x 1158 mm

Výška meditační pyramidy je 737mm.

Sice si domů nemůžete přinést egyptskou pyramidu, kterou dnes a denně obdivují tisíce turistů, ale můžete si domů přinést takzvanou meditační pyramidu, která na rozdíl od klasických egyptských pyramid je označována za léčivou, i když je to spíše prostor pro meditaci, čtení, odpočinek a relaxaci, jaký se v dnešní zbytečně rychlé době hledá poměrně problematicky.

Jestli jste také unaveni každodenním rychlým životem, při němž se nezastavíte, investujte do meditačních či jinak řečeno relaxačních pyramid a postavte si na své zahradě hotový chrám pro vaše tělo, kde si budete moct denně odpočinout, meditovat či si číst. Meditační pyramidy jsou stejně jako egyptské pyramidy tvořeny tělem (hmotou), duší a duchem, tudíž dokážou člověku přinést potřebnou energii a dokážou ho zbavit celkového napětí, stresu a negativních myšlenek. Je vyzkoušeno, že pobyt v pyramidě energie pomáhá regenerovat organismus a dokáže zvýšit jeho obranyschopnost především tím, že si zde tělo odpočine, jak nikde jinde.

Investujte do meditační pyramidy o velikosti 1158x1158 milimetrů ve výšce 737 milimetrů a přesvědčte se o jejích pozitivních účincích.