Pyramida, rozměr základny 1873x1873mm
Dostupnost: Skladem

Pyramida, rozměr základny 1873x1873mm

4 550 Kč
Barva:
KS
Popis

Popis produktu - pyramida 1873 x 1873 mm

Výška meditační pyramidy je 1.192mm.

Už od pradávna se ví, že pyramidy jsou jako člověk - jsou tvořeny tělem (či hmotou), duší a duchem. Právě proto dokážou dodat člověku potřebnou energii, dokážou ho zbavit stresu či celkového napětí, které se v něm hromadí. Možná právě proto se říká pyramidám léčivé, ovšem je to spíše psychického rázu, alespoň co se meditačních pyramid týče. Vyzkoušejte pozitivní účinky meditačních pyramid také a pořiďte si pyramidu na svou zahradu třeba ve velikosti 1873x1873 mm ve výšce 1.192 mm.

Meditační pyramidy slouží jako prostor pro odpočinek, relaxaci, čtení nebo meditování. Je to místo, kde čas neutíká rychle, kde můžete zpomalit, takzvaně “dobít baterky”. Podle odborníků meditační pyramidy mají jisté léčebné, meditační i regenerační účinky, dokážou harmonizovat energetické centrum člověka, které můžeme znát především pod pojmem “čakry”.

Pokud právě vy cítíte, že potřebujete zpomalit, ale zatím jste nenašli prostor, kde byste se cítili dobře, investujte do meditačních či jinak řečeno léčivých pyramid a vyzkoušejte jejich sílu.