Pyramida, rozměr základny 3051x3051mm
Dostupnost: Skladem

Pyramida, rozměr základny 3051x3051mm

4 750 Kč
Barva:
KS
Popis

Popis produktu - pyramida 3051 x 3051 mm

Výška meditační pyramidy je 1.887mm.

Egyptské pyramidy každým dnem vzbuzují obrovský úžas u turistů. Představte si, jaký úspěch bude mít pyramida, kterou si přinesete na svou zahradu. Sice si na svou zahradu nepřineste pyramidu z Egypta, ale můžete investovat do meditační pyramidy, kterou ocení zejména ti, jež jsou unaveni dennodenním spěchem a rychle ubíhajícím světem. Pyramida, kterou si postavíte na svou zahradu, pro vás bude místem klidu, relaxace a odpočinku.

Meditační neboli léčivé pyramidy nejsou na trhu žádnou novinkou. Sice se označují za léčivé a mnozí odborníci tvrdí, že dokážou urychlit léčení zdravotních potíží, ale je to spíše místo či prostor na meditaci či čtení. Není však vyloučeno, že pobyt v meditační pyramidě nabíjí tělo pozitivní energií, uklidňuje člověka a zbavuje ho stresu a veškerého napětí.

Pyramida je od pradávna symbolem cesty člověka ke světlu. Najděte také své světlo pomocí meditační pyramidy o velikosti 1051x3051 mm ve výšce 1.942 mm a zbavte se nadobro negativních myšlenek a emocí, které vás denně sužují a znepříjemňují vám den.