Pyramida, rozměr základny 3463x3463mm
Dostupnost: Skladem

Pyramida, rozměr základny 3463x3463mm

4 950 Kč
Barva:
KS
Popis

Popis produktu - pyramida 3463 x 3463 mm

Výška meditační pyramidy je 2.204mm

Občas je třeba zpomalit v tomto rychle ubíhajícím světě. Jestli hledáte místo, kde byste mohli na chvilku zpomalit, kde byste mohli relaxovat a v klidu si číst, investujte do meditační pyramidy. Meditační pyramidy nejsou nic nového na trhu, jedná se o místo, které je pro odpočinek či meditaci jako stvořené.

O těchto relaxačních pyramidách se říká, že jsou léčivé. Je však třeba to brát s nadsázkou, nejsou léčivé v plném slova smyslu, je to spíše psychického rázu. Tvoří dokonalé místo, kde můžete být v klidu, bez negativních myšlenek. Podle mnoha odborníků vám pobyt v pyramidě pomůže regenerovat své tělo a přidá tělu potřebnou energii.

Říká se, že pobyt v meditační pyramidě dokáže zbavit stresu a napětí, jež můžou za naše neustále přibývající vrásky na čele. Podle mnohých lidí dokáže meditační pyramida zlepšit obranyschopnost organismu, zároveň se prý člověk po pobytu v pyramidě cítí lépe a odpočatě než kdykoli předtím.

Pořiďte si také meditační pyramidu třeba v rozměrech 3463x3463 mm s výškou 2.204 mm a vyzkoušejte její účinky na vlastní kůži. Jak působí “léčivá” pyramida na vás?