Pyramida, rozměr základny 716x716mm
Dostupnost: Skladem

Pyramida, rozměr základny 716x716mm

3 850 Kč
Barva:
KS
Popis

Popis produktu - pyramida 716 x 716 mm

Výška meditační pyramidy je 455mm.

Chybí vám odpočinek a málo spíte? Vyzkoušejte pobyt v meditační pyramidě. Lidé, kteří svou meditační pyramidu mají doma, v ní tráví spoustu svého volného času a po pobytu v ní se cítí tak odpočatí, jako kdyby klidně spali několik hodin. Možná proto se říká, že meditační pyramidy jsou léčivé, i když je to spíše prostor pro relaxaci, odpočinek, pro meditaci či čtení.

O pyramidách se říká, že jsou tvořeny tělem (hmotou), duší a duchem stejně jako člověk. Právě díky tomu dokážou člověka naplnit potřebnou energií, dokážou ho zbavit stresu, celkového napětí a negativních myšlenek, které si mnohdy dlouhodobě pěstujeme v hlavě. Mnoho odborníků tvrdí, že po pobytu v meditační pyramidě se zvýší obranyschopnost člověka a jeho tělo získá novou sílu, která mu bude pomáhat snášet každodenní stresové situace či nepříjemnosti.

Vyzkoušejte moc meditačních (či chcete-li léčivých či energetických) pyramid také a na svou zahradu si pořiďte pyramidu o velikosti 716x716 milimetrů s celkovou výškou 455 milimetrů.