Léčivá pyramida: Jak funguje? A kdy ji využít?

12.06.2018
Novinky

Léčivá pyramida: Jak funguje? A kdy ji využít?

Energii, která proudí v pyramidách, využívají lidé po staletí. Malé pyramidy se objevují i na českých zahradách nebo v bytech. Na jakém principu pracují? A kdy vám pomůžou?

Lidé, kteří mají s meditačními pyramidami zkušenosti, říkají, že urychlují léčení nemocí, obnovují vitalitu a pomáhají od některých bolestí. Zároveň dodávají, že nenahrazují léčbu, zvlášť u těžkých onemocnění.

Po sezení v pyramidě je člověk odpočatý, vrátí se mu ztracená energie. Správně umístěné pyramidy podle některých zkušeností dokážou vyrušit patogenní zóny, tedy místa, která mají negativní vliv na lidské zdraví.

Účinky meditačních pyramid

Jednou ze známých osobností, které využívají léčivou sílu pyramid, je žokej a chovatel koní Josef Váňa. Jeho koně tráví před dostihy nějakou dobu pod pyramidou. Stejně tak i on. Všiml si také, že díky pyramidám zkracuje léčba zranění asi o polovinu.

Některé účinky léčivých pyramid

  • Urychlují léčbu chorob a zranění
  • Vysílají pozitivní energii
  • Narušují vliv patogenních zón
  • Ruší vliv elektrosmogu
  • Čistí potraviny od škodlivých látek
  • Pomáhají při psychickém vyčerpání

Správná orientace pyramidy

Aby měla pyramida požadovaný účinek, musí být nasměrována severojižně. Špičkou má pyramida přijímat kosmickou energii, ze spodu proudí zemská energie. Uvnitř se přemění na energii pyramidální, která působí na předměty, lidi, zvířata nebo rostliny uvnitř pyramidy.

Podle některých lidí, kteří meditační pyramidy využívají, je možné na vrcholu pyramidy cítit proudící energii, což se projevuje jako brnění v dlani nebo pocity tepla.

Léčivá pyramidální voda

Jsou známé také pokusy s pyramidami, kdy se v ní například přes noc naostřily žiletky. Nebo chléb několik dní uložený v pyramidě neokoral, zelenina a ovoce se zde nezkazily.

Pyramidy se používají i nabíjení tzv. pyramidální vody. Pokud s ní zaléváte rostliny, velmi dobře rostou i bez hnojiv. Vodu mohou pít i lidé nebo domácí zvířata. Také pyramidální vodu lze použít pro léčbu, například pro koupele.

Prevence civilizačních chorob

Pyramidu je možné využít pro posílení imunity, prevenci vzniku civilizačních chorob. Jsou známé případy, kdy sezení v meditačních pyramidách pomohlo vyléčit závažnějších choroby, resp. přispělo k jejich vyléčení. I léčitelé, kteří pyramidy používají, ovšem říkají, že pokud je nemoc v pokročilém stádiu, ani pyramida neumí zázraky. Může však podpořit léčbu, ulevit od bolestí apod.

Regenerace a vitalita

Pyramidální energie podle zkušeností některých lidí pomáhá odstraňovat také deprese, únavu a další psychické problémy. Zároveň regeneruje, navrací vitalitu a ztracenou energii. Říká se dokonce, že hodina strávená v pyramidě je jako týdenní dovolená u moře – z meditace v pyramidě se vracíte odpočatí a nabití pozitivní energií.

Také máte chuť pyramidu vyzkoušet na vlastní kůži?