Pyramida, rozměr základny 442x442mm
Dostupnost: Skladem

Pyramida, rozměr základny 442x442mm

3 550 Kč
Barva:
KS
Popis

Popis produktu - léčivá pyramida 442 x 442 mm

Výška meditační pyramidy je 281mm.

Cítíte se unavení, vystresovaní, vyčerpaní a nevyspalí? Tělo vám tímto říká, že je třeba takzvaně “vypnout”, na chvilku si odpočinout a dostat se do naprostého klidu a pohody. S tím vám pomůže meditační pyramida o rozměrech 442x442 mm s výškou 281 mm, která tělu přináší potřebnou energii, zbavuje ho celkového napětí, jež se v těle dlouhodobě hromadí, dále také tělo zbavuje stresu či negativních myšlenek, kterých máme mnohdy plnou hlavu. Díky tomu se meditační či také energetické pyramidy označují za léčivé, i když je to spíše místo určené pro odpočinek, relaxaci nebo meditaci.

Je vyzkoušeno, že po pobytu v meditační pyramidě se člověk cítí odpočatý, jako kdyby klidně spal několik hodin. V pyramidě, kterou si snadno postavíte třeba na své zahradě, dochází k získání síly a energie do nového dne, zvyšuje se zde obranyschopnost člověka a dochází k regeneraci organismu.

Pokud hledáte místo, kde byste se mohli chvilku zastavit a kam je možné utéct před stresujícím, rychle ubíhajícím světem, investujte do meditační pyramidy a přesvědčte se o její síle a moci.