Lidé touží po odpočinku a místu klidu

30.11.2019
Novinky

Už jste se setkali s meditačními pyramidami? Ne? Pravděpodobně se řadí k menšině. Nedávný průzkum totiž zjistil, že poptávka po meditačních pyramidách výrazně roste. Pokud bychom měli meditační pyramidy představit v krátkosti, řekli bychom, že se jedná o bytový nebo zahradní doplněk, jenž zároveň poskytuje prostor pro meditaci, učení nebo odpočinek. Mnozí lidé se však domnívají, že mají meditační pyramidy léčivé účinky, i proto se jim ostatně říká “léčivé pyramidy”. Je však třeba konstatovat, že úlevu mohou meditační pyramidy, nebo také pyramidy energie či energetické pyramidy, přinést spíše po psychické stránce člověka.

Výsledky nedávného průzkumu však tvrdí, že roste poptávka převážně díky údajným léčivým účinkům pyramid. Lidé zkrátka chtějí na vlastní kůži okusit a poznat, co je na tom pravdy nebo co je lež.

Co tvrdí lidé, kteří strávili čas v pyramidách

Jak jsme zmínili, meditační pyramidy nejsou léčivými pyramidy v pravém slova smyslu. Mohou maximálně přinášet úlevu po psychické stránce člověka. Ovšem i odborníci jsou toho názoru, že meditační pyramidy poskytují spíše prostor pro relaxaci, odpočinek a učení.

Ovšem lidé, kteří nějakou dobu strávili v meditační pyramidě, jsou toho názoru, že meditační pyramida zbavuje člověka stresu a nahromaděného napětí. Mnozí lidé také tvrdí, že po pouhé půlhodině, kterou strávili v pyramidě, se cítili více odpočatí, než kdyby spali dlouhé hodiny.

Jiní jsou zase toho názoru, že meditační pyramida pomohla při regeneraci po dlouho prodělávané nemoci, další zase tvrdí, že meditační pyramida dobíjí člověka energií.

Co stojí za údajnými léčivými účinky?

Ptáte se, co stojí za údajnými léčivými účinky meditačních pyramid? Stojí za tím pyramidální energie, která je tvořená vesmírnou energií putující do pyramidy z vrchu skrze špičku a zemskou energií, která putuje do pyramidy zespodu.