Meditační pyramida patří na zahradu. Prospěje nejen vám, ale i svému okolí

27.05.2019
Novinky

Když si člověk koupí meditační pyramidu, přemýšlí, kam ji umístí. Někteří ji chtějí dát do pracovny, jiní uvažují nad tím, že ji umístí do pokoje pro hosty. Ale co třeba ji dát na zahradu, kde bude navíc krásnou zahradní dekorací? Na zahradu už dávno nepatří jen houpačka, houpací síť nebo zahradní nábytek, i meditační pyramida si zde najde své místo. Pokud ji navíc na zahradu opravdu umísíte, prospívat bude nejen vám, ale také svému okolí.

O meditačních pyramidách toho bylo napsáno mnoho. Lidé se domnívají, že se jedná o léčivé pyramidy, ale je třeba toto brát trochu s nadsázkou. Meditační pyramidy spíše poskytují prostor pro odpočinek, relaxaci, pro čtení nebo učení. Na každého člověka působí jinak. Někomu dodávají tolik potřebnou energii, jiného zbavují stresu a nahromaděného napětí, dalšímu pomáhají se zdravotními neduhy. Málokdo ví, že mohou prospívat i zahradě, že mohou zapříčinit třeba bohatou sklizeň.

Takzvanou pyramidální energii, která v meditačních pyramidách koluje a která je spojením vesmírné a zemské energie, ocení i zahrádkáři a zahradníci, kteří chtějí každým rokem dosáhnout bohaté úrody. Meditační pyramidy jim s tím mohou pomoct.

Jak pomáhá pyramida na zahradě?

Jak jsme zmínili, meditační pyramida a její moc se může i na zahradě hodit. Používejte ji třeba na to, že do ní dáte odstát vodu, kterou následně chcete polévat rostliny. Rostliny budou po takové zálivce vydatněji a rychleji růst. Stejně tak to funguje se semínky, které před zasazením umístíte na chvilku do pyramidy. Pyramidální energie pronikne přímo do nich a po zasazení budou odolnější proti škůdcům.

Postavte si skleník do tvaru pyramidy

Abyste se dočkali opravdu nadmíru bohaté úrody, postavte si skleník do tvaru pyramidy. Pyramidální energie vznikne i v takovém prostoru a zelenina díky neustále proudící zázračné energii poroste velice rychle, stejně tak bude po dozrání chutnější a kvalitnější.