Technické informace

Meditační pyramida

Meditační pyramida je vyrobena z hliníku a je určena k použití v interiéru i exteriéru. Léčivé a relaxační účinky pyramid jsou známé po tisíciletí. Meditační pyramidy pomáhají zvládnout každodenní stresy, relaxovat a regenerovat tělo podobně jako ve spánku.

Konstrukce léčivých pyramid je zhotovená z eloxovaných hliníkových tyčí, které jsou spojované speciálně vyvinutými hliníkovými spojkami. Meditační pyramidu dodáváme složenou. Pomocí návodu si ji snadno sestavíte v bytě i venku na zahradě.

Co je to fí faktor?

Jde o číslo udávající pořadí dělitele od nadřazené vztažné soustavy. Jedná se o posloupnost násobků čísla Φ (Fí), jehož přibližná hodnota je 1,618. Tímto číslem je dělena nadřazená vztažná soustava (například vzorová pyramida). Například fí faktor 10 je desátým dělitelem vzorové pyramidy. Na rozdíl od běžně užívaných systému měřítek vychází fí faktor z přirozených harmonických vztahů a přírodních zákonitostí. Součástí tohoto systému je i jemněj&sca ron;&iac ute; dělení jednotlivých kroků na Alikvoty nebo též vyšší harmonické dělení, ladící s výchozí hodnotou. Fí faktor 5/6 tedy označu je 5. dělitele a jeho 6. alikovotu.