Zájem o meditační pyramidy stoupá, důvodem je množství možností, jak ji využít

31.08.2019
Novinky

Už jste slyšeli o meditačních pyramidách? A chcete si je také pořídit? Nebudete prvními, kdo síle a atraktivitě meditačních pyramid podlehl. V současné době zájem o meditační pyramidy roste, stále více lidí chce jejich sílu vyzkoušet na vlastní kůži. Sice se jen s nadsázkou říká, že meditační pyramidy jsou léčivé pyramidy, přesto je lidé chtějí zkusit. Důvodem stále zvyšujícího se zájmu o meditační pyramidy není jenom jejich moc a údajná síla, ale také to, že je mnoho možností, jak je využít.

Pokud jste si pořídili meditační pyramidu nebo pokud o tom stále ještě uvažujete, nabízí se otázka, jak ji tedy můžete využít. Abyste nemuseli zdlouhavě pátrat na internetu, prozradíme vám to.

Meditační pyramidy místo dovolené

Nevyšla vám letos dovolená z finančních nebo pracovních důvodů? Nezoufejte. Takovou oázu klidu můžete mít i na své zahradě, když si pořídíte meditační pyramidu. Stačí jen půlhodinová meditace v pyramidě a budete nabití takovým množstvím pozitivní energie, jako když byste byli na několikadenní dovolené u moře. Navíc budete tak odpočatí, jako kdybyste spali v kuse a nepřetržitě několik dlouhých hodin.

Meditační pyramidy pro výrobu pyramidální vody

Víte, že v meditačních pyramidách můžete vytvořit takzvanou pyramidální vodu? Víte, co to pyramidální voda je? Jedná se o běžnou vodu, která však nějaký čas stráví v pyramidě, čímž získá podle mnoha léčitelů zázračné vlastnosti. Působí zázračně například na rostliny, zvířata nebo třeba prospívá i lidem a lidskému zdraví.

Meditační pyramidy jako ochrana před elektrosmogem

Meditační pyramidy jsou také báječnou ochranou před elektrosmogem. Ochrání vás před vlivy takzvaných patogenních zón, které přichází do našeho těla a domova společně s elektrospotřebiči. Čím více elektrických zařízení ve svém domově máte, tím intenzivnější elektrosmog vzniká. A meditační pyramidy vás ho mohou zbavit.