Co všechno jde v meditačních pyramidách dělat?

09.07.2019
Novinky

Už jste slyšeli o meditačních pyramidách? Pokud ano, pravděpodobně se domníváte, že se jedná o pyramidy určené k meditaci. Ale pravdou je, že meditační pyramidy rozhodně nejsou určeny jenom k meditaci, poskytují prostor pro mnohem více činností, než si myslíte. Mnozí lidé do meditačních pyramid neinvestují proto, že se domnívají, že by pyramidy nevyužili, jelikož nemeditují, ale pravdou je, že je využijí, i když meditace není zrovna jejich oblíbenou činností a i když meditaci zrovna nepodporují.

Meditační pyramidy nebo také léčivé pyramidy, pyramidy energie nebo energetické pyramidy – to vše označuje věc trojúhelníkového tvaru, v níž proudí pyramidální energie, což je energie vytvořená ze zemské a z vesmírné energie mající zázračnou moc. Samozřejmě je třeba brát to trochu s rezervou, je to spíše prostor pro řadu činností. Víte, jaké činnosti v meditační pyramidě můžete vykonávat?

Co všechno jde v meditační pyramidě dělat?

Odborníci jsou toho názoru, že meditační pyramidy poskytují prostor pro meditaci, čtení, učení, relaxaci, pro odpočinek, také pro poslech hudby. Lidé do meditačních pyramid vstupují proto, aby na chvilku byli sami, aby dobili energii a chvilku zpomalili ve světě, který se neustále někam žene a v němž všichni stále někam pospíchají.

V pyramidě energie je regenerace daleko snazší než v jiném prostředí. Snadněji se díky pyramidě odstřihnete od okolního světa.

Pro koho jsou meditační pyramidy určeny?

Meditační pyramidy jsou určeny pro každého, zejména jsou určeny pro lidi, kteří si potřebují odpočinout, kteří jsou vyčerpáni, kteří mají oslabenou imunitu nebo kteří prodělali v nedávné době nějakou nemoc. Ti, jež pravidelně tráví čas v meditačních pyramidách, tvrdí, že meditační pyramidy jsou balzámem pro lidskou duši i zdraví. Vyzkoušíte je taky? Nemusíte v nich meditovat, třeba si jen čtěte nebo poslouchejte oblíbenou muziku.