Pyramidy jsou místem se zvláštní energií. Jak působí na člověka?

26.07.2018
Novinky

Egyptské pyramidy jsou zahaleny tajemstvím, které dodnes touží kdekdo odhalit a rozluštit. Ví se o nich, že jsou to hrobky mnohých faraonů, někdo však tvrdí, že v sobě ukrývají zvláštní energii, což ostatně potvrdil jistý průzkum před několika lety, který dokázal, že se v pyramidách skrývá jakési elektromagnetické pole, jež bylo později označeno za pyramidální energii. O co přesně jde, to nikdo neumí říct či vysvětlit, říká se však, že se jedná o energii, která je spojením zemské energie a té vesmírné. Podle všeho má blahodárně působit na člověka, což dokazují meditační pyramidy, které si můžeme pořídit i domů.

O meditačních pyramidách jste jistě slyšeli, není to nic nového pod sluncem. I když jsou meditační pyramidy tvořeny z jiných materiálů než egyptské pyramidy v Gíze či pyramidy v Bosně, pojí je jediné, a sice energie, která je v nich ukrytá.

Jen málokdo se dostane do Egypta, natož dovnitř pyramidy. Do své vlastní meditační pyramidy se ale může dostat každý z nás a může z ní čerpat pyramidální energii, která na člověka působí velmi pozitivně až léčivě. Stejně jako pyramidy v Gíze, tak i meditační pyramidy (léčivé pyramidy) fungují jako obrovský léčebný komplex, v němž lze léčit bolesti, neduhy i stres a napětí. I když se považují za léčivé, je nutné brát označení s rezervou, jelikož je to spíše psychického rázu. Přesto na sobě po pobytu v meditační pyramidě pozorujeme několik věcí a v konečném důsledku usuzujeme, že na nás působily opravdu pozitivně.

Jak meditační pyramidy působí na člověka?

Každý tvrdí něco jiného, každému přináší pobyt v meditačních pyramidách něco odlišného. Mnozí lidé tvrdí, že jsou meditační pyramidy prostorem pro relaxaci, odpočinek, meditaci či čtení, a po pobytu v nich odchází odpočatí, jako kdyby spali dlouhé hodiny. Jiní jsou zase toho názoru, že při pobytu v meditační pyramidě došlo k regeneraci organismu a příchodu energie, která je potřebná každý den.

Co na to říkají odborníci

Odborníci jsou toho názoru, že v meditačních pyramidách může dojít k léčebnému procesu, který urychlí léčení zdravotních problémů, neduhů či stresu a napětí, jež se v těle hromadí. Může také dojít ke zvýšení obranyschopnosti či k revitalizaci organismu.

 

Další zajímavé články o pyramidách