Čtyři věci, které možná nevíte o meditačních pyramidách

28.11.2018
Novinky

Meditační pyramidy nejsou nic nového pod sluncem. Sice pro někoho se jedná o novinku, kterou právě objevil na trhu, ovšem jiní mají o meditačních pyramidách zjištěné první, poslední. O meditačních pyramidách se říká, že jsou léčivé. Ovšem označení “léčivé pyramidy” jsou krapet nadsázkou, spíše se jedná o místo, kde může člověk relaxovat, odpočívat, na chvilku se zastavit či utéct z rychle ubíhajícího světa. I když svou meditační pyramidu doma možná máte, možná o té své pyramidě nevíte úplně všechno.

Abyste o té své pyramidě úplně všechno věděli, prozradíme vám čtyři věci, které nejsou tak známé a o nichž se všude nepíše.

1) Pyramidy podporují růst rostlin

Věděli jste, že meditační pyramidy podporují růst rostlin? Stačí, když do meditační pyramidy dáte na pár hodin vodu, která se změní na takzvanou pyramidální vodu, kterou následně polejete rostliny. Rostliny by měly najednou rychleji a kvalitněji růst.

To samé platí v případě, že do pyramidy dáte na chvilku semínka, která následně zasadíte. Opět budou rostliny růst kvalitněji, rychleji a bezproblémově.

2) Vzniká v nich pyramidální energie

Přemýšleli jste někdy nad tím, co může za označení “léčivé pyramidy”? Na označení se podílí pyramidální energie, která v pyramidách vzniká. Jedná se o spojení zemské a vesmírné energie, které mají podle všeho pozitivní účinky nejen na člověka jako takového, ale také na jeho blízké okolí.

3) Zbavují stresu

Nestresujte se, budete mít vrásky. To vám jistě povídá kdekdo. Jenže ono je těžké se zbavit stresu, že ano? Raději svůj stres zažeňte tak, že si chvilku sednete do meditační pyramidy. Budete v klidu, uvolnění a bez starostí.

4) Odpočinete si

V meditačních pyramidách si odpočinete tak, jako kdybyste spali i několik dlouhých hodin. A to ostatně hovoří samo za sebe.