Věděli jste, že meditační pyramida podporuje růst rostlin na zahradě?

22.10.2018
Novinky

Meditační pyramidy nejsou žádnou novinkou na trhu, přesto o nich málokdo něco ví. O meditačních pyramidách se říká, že jsou léčivé, ale je to spíše prostor na uklidnění, meditaci, čtení a učení. Meditační pyramidy tedy léčí, ale jen po psychické stránce. To, že neléčí neduhy ani jiné životní strasti však nevadí, jelikož v sobě ukrývají pyramidální energii, která podporuje růst rostlin na zahradě. Jestliže tedy meditační pyramidu postavíte na zahradu, můžete se radovat z bohaté sklizně.

Pyramidální energii ocení nejen ti, kteří jsou věčně unavení a vyčerpaní, ale také vášniví zahradníci a zahrádkáři, kteří svou zahradu doslova milují a starají se o ni ve dne i v noci. Pokud chcete dosáhnout kvalitní úrody, kterou se budete moct pyšnit široko, daleko, dobijte semínka pyramidální energií.

Jak to celé funguje?

Funguje to zcela jednoduše - předtím, než semínka zasejete do země, můžete je nechat nabít či dobít pod pyramidou. Tím pyramidální energie pronikne přímo do nich, čímž se budoucí rostlinky posílí a podle odborníků budou dokonce odolnější proti chorobám a škůdcům, kteří rostlinky každým rokem dlouhou dobu sužují.

O kvalitní úrodu se můžete postarat ještě jinak, a to tak, že skleník postavíte do tvaru pyramidy, čímž vytvoříte pyramidální energii přímo ve skleníku. Pokud zasadíte rostlinku do skleníku ve tvaru pyramidy, zelenina poroste rychleji, bude dokonce chutnější a opět odolnější vůči chorobám a škůdcům.

V případě, že už máte rostlinky zasazeny, je ještě možnost pyramidální energii dostat do rostlin, a to tak, že necháte v pyramidě odstát vodu. Poté s ní zalijete rostlinky, které následně budou lépe a rychleji růst.

Kde na zahradě umístit pyramidu?

Otázkou je, kde správně pyramidu umístit. Obvykle se umísťuje do těsné blízkosti rostlin, ale je možné ji umístit i do míst, kde cítíte negativní energii, kterou pyramida vyruší.