Základní informace

Informace o meditačních pyramidách

Meditační pyramidy nejsou nic nového pod sluncem. Lidé jejich energii využívají po tisíciletí. Dnes si můžete jejich blahodárné účinky dopřát i vy. Zde najdete vše, co o léčivých pyramidách potřebujete vědět.

Meditační pyramidy
Pyramidy v Egyptě dodnes vzbuzují úžas nad umem stavitelů, nad jedinečnou konstrukcí, ale také nad nezapomenutelnou energií, která jimi proudí. Říká se, že stejně jako člověk je i pyramida tvořena tělem (hmotou), duší a duchem.

Pyramidální energie má podle mnoha zkušeností i podle odborníků léčebné, meditační a regenerační účinky na lidský organismus. Harmonizuje energetická centra (známé také jako čakry).

Při pobytu v meditační pyramidě se rozbíhá ozdravný proces, urychluje se léčení zdravotních potíží, lidé se cítí lépe, zbavují se stresu a napětí. Zatímco nám pyramidální energie prospívá, bakterie a viry ničí, proto zvyšuje obranyschopnost organismu, revitalizuje a pomáhá nám získat novou sílu.

Lidé, kteří si pobyt v pyramidě vyzkoušeli, odcházeli odpočatí jako po hlubokém několikahodinovém spánku. Mnoho dní se cítili svěží, aktivním, měli dobrou náladu. Říká se také, že jedna noc strávená v pyramidě zregeneruje organismus jako týden pobytu na horách nebo u moře.

To už stojí za vyzkoušení, že?

Meditace v pyramidě
Je jen na vás, jak pobyt v pyramidě pojmete, zda budete relaxovat, číst si, poslouchat hudbu nebo meditovat. Pro regeneraci organismu lze doporučit meditaci. Ta je v pyramidě snadnější než v jiném prostředí. V pyramidě se totiž snadněji „odstřihnete“ od okolního světa.

Pyramida je symbolem cesty člověka ke světlu. Pyramidální energie synchronizuje člověka s vyšším vědomím a pomáhá docílit meditačního stavu. Lidé, kteří pravidelně meditují pod pyramidou, mívají pocit, že prožívají okamžiky spojení s nejvyšším vědomím. Mívají hluboké duchovní prožitky, které přicházejí podle úrovně meditace. Mezi některé prožitky patří pocity beztělesnosti, vznášení se, jasnovidství, vzpomínky na minulé životy apod.

Pyramida proti stresu
Meditační pyramidu můžete využít mnoha způsoby. Pokud vám nevyhovuje meditace, zkuste si v pyramidě jen posedět, užívat si klidu a zbavovat se stresu.

Dnes žijeme v prostředí, které je znečištěné, plné vjemů a tlaků. Těžko se nám hledá prostor, kde bychom si odpočinuli a „vypnuli.“ Vytvořte si takové osvěžující útočiště ve své vlastní meditační pyramidě.

Pocity vyčerpání, způsobené exhalací škodlivin, vlivem geopatogenních zón či elektromagnetického smogu, jsou dnes na denním pořádku. To vše přispívá k oslabení imunity a k vyčerpanosti. Negativně na nás také působí skryté rozvody elektrické energie, elektrostatická energie umělých hmot i energie tvarů, například úhly o 90° jsou zdrojem negativního záření.

Působení pyramidální energie je proto balzámem, jehož účinky ocení zvláště lidé se zvýšenou fyzickou a psychickou zátěží, manažeři, studenti, lékaři, novináři, učitelé apod. Energetické pole pyramidy má schopnost vrátit biomagnetické oscilace do rovnováhy, takže síly pyramidy působí i proti různým chorobám.

Pyramida má také velmi uklidňující účinek na stresované a nervózní lidi. Kdo se cítí vyčerpaný, už po několika minutách v pyramidě pociťuje regenerační a relaxační účinky. Pobyty v pyramidě dokonce zvládnou i odstranit deprese.

Pro koho jsou meditační pyramidy vhodné?
Pro lidi trpící vyčerpáním.
Pro lidi s oslabenou imunitou.
Pro lidi s náročným povoláním.
Pro lidi zotavující se po nemoci.
Pro lidi, kteří zápasí s nemocí.
Pro všechny, kteří chtějí obnovit energii.
Účinky a působení meditační pyramidy
Mnoho odborníků se shoduje na tom, že pyramidy působí jako akumulátory a transformátory kosmické energie, kterou poté vyzařují dál. Podle nich se energie vyzařovaná pyramidou soustřeďuje ve všech pěti vrcholech pyramidy. Tak vytváří paprsky, které se znovu spojují ve fokálním bodě (známém jako královská komora), který se nachází asi v jedné třetině mezi základnou a vrcholem.

Největší účinky má pyramida, jejíž stěny svírají s podstavou úhel 51°51´ a jejíž stěny jsou orientované na světové strany.

Zajímavý je pokus se žiletkou. Specifický tvar pyramidy a její správné nasměrování podle světových stran způsobuje, že předměty umístěné v pyramidě vyzařují energii, která z pyramidy nevychází, ale odráží se od vrcholů, a tak mění molekulární strukturu objektů. To bylo prokázáno na žiletce, která po „pobytu“ v pyramidě měla molekulární strukturu jako po výrobě, byla tedy znovu ostrá.

Jste připraveni užít si svůj pobyt v pyramidě? Objednejte si ji ještě dnes!