Meditační pyramidu je možné využít tisíckrát jinak

27.09.2018
Novinky

Přemýšlíte nad koupí meditační pyramidy nebo jste ji už dostali darem a nevíte, jak ji zakomponovat do svého života? Meditační pyramidy jsou hitem dnešní doby. Lidé zkrátka dnes a denně hledají místo, kde mohou být chvilku v klidu, kde je nic neruší a kde si mohou odpočinout. A meditační (nebo také léčivé či energetické) pyramidy jsou právě tím místem, kde se na chvíli můžete zastavit. I když se o nich povídá, že jsou léčivé, je to spíše psychického rázu, ovšem možností využití je snad tisíc!

Meditační pyramidy si kupují nejčastěji lidé, kteří se zotavují po nemoci nebo kteří vyléčit svou nemocnou duši. Jenže meditační energetickou pyramidu je možné využít i jinak než jen takto. Jak je tedy možné pyramidu využít?

1) Slouží jako ochrana před elektrosmogem

I když se meditační pyramida považuje za místo, kde si odpočinete a kde můžete meditovat, je to také místo, kde budete stoprocentně ochráněni před elektrosmogem a také před patogenními zónami. V meditační pyramidě se na chvilku oddálíte všem elektrickým spotřebičům, mobilním telefonům nebo jiné další elektronice. Mnozí lidé také tvrdí, že pyramidy dokážou zbavit samotnou elektroniku smogu, který přináší do našeho domova a který má negativní dopad na naše zdraví. Stačí, když se se elektronika postaví do pyramidy.

2) Léčba stresu a deprese

V meditační pyramidě také vzniká takzvaná pyramidální energie, což je sloučenina vesmírné a zemské energie, která má na člověka pozitivní vliv. Údajně pomáhá ulevit od bolesti, stresu či deprese – podle odborníků je to však vše na psychické bázi.

Meditační pyramidy jsou tedy pro mnohé synonyma léčby toho, co nás trápí a co je zároveň spjato s naším psychickým stavem.

3) Mění vodu v zázrak

Když postavíte vodu do pyramidy, vznikne pyramidální voda, která má údajně zázračné schopnosti. Tedy to tvrdí léčitelé a mnozí mudrcové, co meditační pyramidy vyžívají hojně. Podle všeho pyramidální voda pozitivně ovlivňuje zdraví zvířat, také prospívá rostlinám i lidem.