Pyramidy pozitivně působí na člověka, víte jak?

27.09.2018
Novinky

Meditační pyramidy jsou hitem dnešní doby. Přece jen dnešní svět je možné označit za rychle ubíhající, nestíháme, neustále nemáme na něco čas. Lidé už netouží po lodích, letem balonem nebo krásných, exotických dovolených, ale sní o klidu a chvilce času, kterou můžou věnovat jen sami sobě. Chvilku jen pro sebe nabízí meditační pyramidy, které pozitivně působí na člověka. Otázkou je, jak konkrétně na člověka působí.

O meditačních neboli léčivých pyramidách koluje mnoho zvěstí. Někteří lidé tvrdí, že po pobytu v pyramidách se jim ulevilo, že se najednou cítili plní energie, zmizely dokonce bolesti hlavy, které je trápily. Jiní však jsou toho názoru, že se jedná spíše o místo, které je určeno pro odpočinek, klid a meditaci. Podle těchto lidí je léčení v pyramidě pouze psychického rázu.

Jak to tedy s meditační pyramidou je, jak na člověk tedy působí?

Pyramida plná pyramidální energie

Pokud jste se o meditační pyramidy v minulosti zajímali, určitě víte, že v nich proudí takzvaná pyramidální energie, že uvnitř pyramidy se s energiemi pracuje. Aby byly pyramidy léčivé, je třeba, aby se postavily severojižním směrem. Jen tak se může v pyramidě spojit vesmírná energie se zemskou energií, kdy se spojením vytvoří takzvaná pyramidální energie.

Jak léčivé pyramidy působí na člověka

I když se sice jedná spíše o místo určené k meditaci a relaxaci, v minulosti se skutečně zaznamenaly případy, kdy bylo zřejmé, že léčivá pyramida opravdu léčí. Například se obecně ulevilo tělu, dobila se pozitivní energie, ulevilo se od bolesti. Vše však může být spojeno s psychikou, která se v pyramidě vyrovnává a srovnává, tělo opouští deprese a stres.

Účinky pyramidy raději vyzkoušejte sami na vlastní kůži. Nejčastěji se využívá při fyzické vyčerpanosti, jindy při civilizačních chorobách, mnohdy také po skončení léčby v nemocnici.