Pro koho jsou meditační pyramidy určeny?

30.07.2018
Novinky

Když se řekne slovo “pyramida”, většina lidí si vybaví pyramidy v Gíze či jiné egyptské pyramidy, za nimiž se sjíždí lidé z celého světa. Málokdo si vzpomene na meditační pyramidy, které si každý může koupit k sobě domů. Zatímco egyptské pyramidy slouží jako hrobky faraonů, meditační (nebo chcete-li energetické či relaxační) pyramidy přináší člověku potřebnou sílu, energii, zbavují ho stresu a celkového napětí, které se lidem v nitru hromadí. Co je však spojuje, je to, že stejně jako egyptské pyramidy, tak i meditační pyramidy jsou jako člověk, tedy tvořeny z těla (hmoty), duše a ducha. Možná právě proto tak pozitivně působí na člověka a jeho organismus.

I když jsou meditační pyramidy pro mnohé zcela neznámé, jiní s nimi mají skvělé zkušenosti. Zkušenosti jsou dokonce tak dobré, že si pyramidy zasloužily označení "léčivé pyramidy", i když je třeba brát označení s rezervou. Nejsou léčivé v plném slova smyslu, je to spíše psychického rázu. Meditační pyramidy poskytují prostor pro relaxaci, odpočinek, čtení či případnou meditaci, která pomáhá zbavit člověka negativních myšlenek a emocí.

Pro koho jsou meditační pyramidy určeny?

Každý z nás potřebuje někdy chvilku klidu, potřebuje si odpočinout a regenerovat. A právě k tomu jsou meditační pyramidy určeny. Obecně lze říct, že jsou meditační či energetické pyramidy určené pro lidi, které trápí vyčerpání, kteří mají oslabenou imunitu nebo jsou vysílení svým náročným povoláním, jež je doslova vysává.

Jestli se právě zotavujete po nemoci či s nemocí bojujete, i vám by mohla pyramida pomoct. Mnozí odborníci tvrdí, že v pyramidě dochází nejen k odpočinku, ale také k regeneraci organismu, k zahnání nemocí a neduhů či ke zvýšení obranyschopnosti organismu.

Meditační pyramidy jako skvělé útočiště

Meditační pyramidy jsou zároveň skvělým útočištěm, kam se můžete uchýlit, když budete chtít zpomalit nebo utéct před rychle ubíhajícím světem. Zde je pouze vaše teritorium, které vás bude dobíjet pozitivní energií a zároveň bude zahánět negaci, která se bude chtít dostat do vaší mysli.

 

Další zajímavé články o pyramidách